Original

Primus inter pares


<<Zasady przyznawania

Absolwenci VIII LO wyróżnieni statuetką „PRIMUS INTER PARES”

Rok 1999

Nominowani:

  1. Filip Klepacki absolwent IV a
  2. Wojciech Kotłowski absolwent IV a
  3. Łukasz Matylla absolwent IV a
  4. Anna MariaBarcikowska absolwentka IV d
  5. Michał Pużuński absolwent IV g

Primus Inter Pares Anno Domini 1999:

Wojciech Kotłowski absolwent IV a

Rok 2000

Nominowani:

  1. Ewa Gogołek absolwentka III h
  2. Natalia Klimecka absolwentka III d
  3. Katarzyna Koroniak absolwentka III d
  4. Anna Lehmann absolwentka III f
  5. Stanisław Skowronek absolwent IV a - ind. tok nauki

Primus Inter Pares Anno Domini 2000:

Stanisław Skowronek absolwent IV a

Rok 2001

Nominowani:

  1. Piotr Janiga absolwent IV a
  2. Michał Michałowski absolwent IV c
  3. Kinga Piotrowiak absolwentka IV e

Primus Inter Pares Anno Domini 2001:

Piotr Janiga absolwent IV a

Rok 2002

Nominowani:

  1. Magdalena Przysucha absolwentka IV a
  2. Przemysław Toront absolwent IV b
  3. Wojciech Śmigaj absolwent IV c

Primus Inter Pares Anno Domini 2002:

Przemysław Toront absolwent IV a

Rok 2003

Nominowani:

  1. Monika Grzęda absolwentka IV c
  2. Jacek Konieczny absolwent IV c
  3. Jakub Radoszewski absolwent IV a
  4. Szymon Wąsik absolwent IV a

Primus Inter Pares Anno Domini 2003:

Jakub Radoszewski absolwent IV a

Rok 2004

Nominowani:

  1. Mikołaj Małaczyński absolwent IV a
  2. Anna Jarota absolwentka IV b
  3. Katarzyna Matuszewska absolwentka IV c
  4. Piotr Skrobiach absolwent IV d
  5. Nadia Haddadi absolwentka IV e

Primus Inter Pares Anno Domini 2004:

Nadia Haddadi absolwentka IV e

Rok 2005

Nominowani:

  1. Katarzyna Jankiewicz absolwentka III d
  2. Teresa Kubacka absolwentka III a
  3. Katarzyna Mielnik absolwentka III d
  4. Mikołaj Mikołajczak absolwent III a

Primus Inter Pares Anno Domini 2005:

Teresa Kubacka absolwentka III a

Rok 2006

Nominowani:

  1. Szymon Malewski absolwent III a 
  2. Mateusz Matłoka absolwent III b
  3. Sławomir Wałkowski absolwent III a

Primus Inter Pares Anno Domini 2006:

Mateusz Matłoka absolwent III b

Rok 2007

Nominowani:

  1. Agata Idkowiak absolwentka III d
  2. Piotr Jessa absolwent III a
  3. Piotr Przebieracz absolwent III a
  4. Piotr Smoczyńska absolwent III c
  5. Marcin Zwnzig absolwent III f

Primus Inter Pares Anno Domini 2007:

Piotr Przebieracz absolwent III a

Rok 2008

Nominowani:

  1. Tomasz Boczkowski absolwent III a 
  2. Piotr Loba absolwent III a
  3. Aleksandra Wojciechowska absolwentka III f

Primus Inter Pares Anno Domini 2008:

Tomasz Boczkowski absolwent III a

Rok 2009

Nominowani:

  1. Marcin Flotyński absolwent III a 
  2. Marcin Karczewski absolwent III a
  3. Agnieszka Kuehn absolwentka III c
  4. Marta Szymoniak absolwentka III f

Primus Inter Pares Anno Domini 2009:

Marta Szymoniak absolwentka III f

Rok 2010

Nominowani:

  1. Mikołaj Bartoszek absolwent III a
  2. Marcjanna Dziudzia absolwentka III e
  3. Witold Hoffmann absolwent III b
  4. Adam Ścibior absolwent III a
  5. Marta Wojtal absolwentka III f
  6. Anna Żebrowska absolwentka III a

Primus Inter Pares Anno Domini 2010:

Adam Ścibior absolwent III a

Rok 2011

Nominowani:

  1. Jakub Niewiedział absolwent III a
  2. Krzysztof Pawlak absolwent III a
  3. Daria Wójkiewicz absolwentka III d
  4. Piotr Żurkowski absolwent III a

Primus Inter Pares Anno Domini 2011:

Krzysztof Pawlak absolwent III a

Rok 2012

Nominowani:

  1. Magda Stępniak absolwentka III b
  2. Jakub Kontek absolwent III c
  3. Maciej Barełkowski absolwent III c
  4. Martyna Żak absolwentka III c
  5. Bartosz Wojtkowiak absolwent III f

Primus Inter Pares Anno Domini 2012:

Bartosz Wojtkowiak absolwent III f

Rok 2013

Nominowani:

  1. Katarzyna Daroszewska absolwentka III a
  2. Mateusz Ledzianowski absolwent III a
  3. Bartosz Prusak absolwent III a

Primus Inter Pares Anno Domini 2013:

Bartosz Prusak absolwent III a

Rok 2014

Nominowani:

  1. Piotr Hankiewicz absolwent III A
  2. Maciej Kolanowski absolwent III C
  3. Marek Grzesiak absolwent III E
  4. Jakub Potoczny absolwent III F

Primus Inter Pares Anno Domini 2014:

Marek Grzesiak absolwent III e

Rok 2015

Nominowani:

  1. Marta Jabłońska absolwent III C
  2. Kamil Kaczmarek absolwent III G
  3. Mieczysław Krawiarz absolwent III C
  4. Jerzy Szuniewicz absolwent III G

Primus Inter Pares Anno Domini 2015:

Jerzy Szuniewicz absolwent III G

Rok 2016

Nominowani:

  1. Jerzy Batygolski absolwent III C
  2. Miłosz Siwak absolwent III E

Primus Inter Pares Anno Domini 2016:

Miłosz Siwak absolwent III E