Original

Dyżury nauczycieli


 Rok szkolny 2022/23

Nauczyciel Dzień przedział czasu
Adamska Jolanta poniedzialek 13:00-14.00
Baranowska Eliza piątek 10:35-11:35
Berda Piotr środa 13:30-14:30
Borczyńska Małgorzata środa 10.35-11.35
Bronz-Wójcik Anna czwartek 11:30-12:30
Burchardt Jarosław czwartek 16.05-17.05
Cierechowicz Aneta poniedziałek 10.35-11.35
Dolata Bartłomiej piątek 9.45 - 10.45
Dukat Katarzyna poniedziałek 13.25 - 14.25
Galas Adam poniedziałek 13.20-14.20
Gościniak Alina czwartek 12.30-13.30
Górczak Ewa czwartek 10.35-11.35
Górny Janusz wtorek 10:30-11:00
Grefling Marek poniedziałek 14.00 - 15.00
Hassa Danuta poniedziałek 15.30-16.30
Janiak Iwona wtorek 11.30 - 12.30
Jankowska Kinga poniedziałek 11.30-12.30
Janus Zofia wtorek
10.30-11.30
(pierwszy i trzeci tydzień)
Jędrzejak Joanna czwartek 09:40-10:40
Józefowski Henryk wtorek
12.00 -13.00
(pierwszy i trzeci tydzień)
Jüngst Mirella poniedziałek
11.30 - 12.30
(pierwszy i trzeci tydzień)
Kaczanowski Juliusz piątek 9.45-10.45
Karwatka Krzysztof wtorek

11.30-12.30
(pierwszy i trzeci tydzień)

Kawczyn Karolina poniedziałek 10.30-11.30
Kaźmierczak Jerzy poniedziałek 14.25 - 15.25
Kin Danuta czwartek 15.00-16.00
Koźlik Dorota wtorek 10:40-11:40
Krawczak Małgorzata piątek 13.20 - 14.20
(termin aktualny do połowy października, następnie wtorek 9.40 - 10.40)
Krystkowiak Hubert środa 9:30 - 10:30
Kubiak Artur piątek 11:30-12:30
Lerczak Agata poniedziałek 15:15-16:15
Lisiecka Anna piątek 9.45-10.45
Lisińska Justyna czwartek
7.00-8.00
(pierwszy i trzeci tydzień)
Macierzyński Jakub poniedziałek 10.30-11.30
Mazurek Agnieszka piatek 9.35 - 10.35
Mechlińska Dorota poniedziałek
8.45-9.45
(pierwszy i trzeci tydzień)
Mikulski Damian czwartek 11:40-12:25
Nowak Alicja piątek 07:50-08:50
Nowak Andżelika piątek
12:35-13:35
(pierwszy i trzeci tydzień)
Nowicki Szymon środa 14:00 - 15:00
Nowińska-Karoń Iwona wtorek 7.50 - 8.50
Olkowska Martyna piątek 8.45-9.45
Olszowiak Paweł piątek 13:25-14:25
Pająk Barbara piątek 13:25-14:25
Pawlak Monika wtorek 16.00-17.00
Pawlęty Elwira wtorek 12.30 - 13.30
Pilichowska Aldona wtorek
10.30-11.30
(pierwszy i trzeci tydzień)
Płotka Izabela piątek 07:50-08:50
Posadzy-Tomczak Hanna wtorek
11.30-12.30
(pierwszy i trzeci tydzień)
Radziszewska Aleksandra środa 07.50-08.50
Rosołowski Bogusław poniedziałek 9:40 - 10:40
Roszczyński Wojciech środa 7.00 - 8.00
Saneluta Paweł środa 11.25-12.25
Skórzewska Olga wtorek
12:30 - 13:30
(pierwszy i trzeci tydzień)
Skrzypczak Eugeniusz poniedziałek
11.30-12.30
(pierwszy i trzeci tydzień)
Skrzypczak Jacek poniedziałek 10:35-11:35
Sowińska Kamilla środa 16.00-17.00
Szafranek Adrian poniedziałek 10.30-11.30
Tasarz Sylwia środa 7.50 - 8.50
Wanot Agnieszka wtorek 9.40-10.40
Wasielewska Katarzyna środa 8.40-9.40
Wojciechowska-Nowak Marzena czwartek 10.30-11.30
Wolniak Wiesława piątek 11.30-12.30
Wośkowiak-Kopeć Alicja środa
13.20-14.20
(pierwszy i trzeci tydzień)
Wójcik Krzysztof czwartek

7.00-8.00
(pierwszy i trzeci tydzień)

Ziemer Maciej wtorek 9.40 - 10.40
Zimmer Alicja wtorek 13.20-14.20
Zmudzińska Magdalena czwartek 12.30-13.30