Original

Dyżury nauczycieli


Dyżury nauczycieli dla rodziców w okresie maj-czerwiec 2017
Skr Imię i nazwisko Termin dyżuru
Al Maria Aleszczyk środa 10.50-11.35-11.35
Bc Małgorzata Borczyńska czwartek 9.50-10.35
Br Anna Bronz-Wójcik wtorek 9.50-10.35
Bu Jarosław Burchardt czwartek 13.45-14.30
Bz Bartłomiej Bzdęga piątek 9.50-10.35
Ch Aurelia Cichoń poniedziałek 12.40-13.25
Ci Aneta Cierechowicz czwartek 12.40-13.25
De Elżbieta Der wtorek 11.45-12.30
Dk Katarzyna Dukat wtorek 11.45-12.30
Gg Marek Grefling wtorek, środa 16.00-17.00
Gk Alina Gościniak wtorek 10.50-11.35
Gw Jerzy Grzybowski środa 9.50-10.35
Ho Jolanta Horla wtorek 10.50-11.35
Ju Mirella Jüngst wtorek 10.50-11.35
Ka Juliusz Kaczanowski środa 11.45-12.30
Kb Artur Kubiak wtorek 11.45-12.30
Kk Adam Kobiałka czwartek 11.45-12.30
Kl Dorota Koźlik czwartek 11.45-12.30
Kn Danuta Kin piątek 8.00-9.00
Kr Łukasz Krawczyk poniedziałek 9.50-10.35
Ky Karolina Kawczyn wtorek 11.45-12.30-12.30
Ma Maja Fenrych-Majewska poniedziałek 12.40-13.25
Mc Dorota Mechlińska środa 11.45-12.30
Md Bożena Moldenhawer środa 10.50-11.35
Ms Jakub Macierzyński poniedziałek 13.45-14.30
Mz Agnieszka Mazurek piątek 11.45-12.30
Nk Zbigniew Nowak poniedziałek 11.45-12.30
No Iwona Nowińska-Karoń poniedziałek 11.45-12.30
Nw Alicja Nowak czwartek 11.45-12.30
Ok Iwona Olszak piątek 10.50-11.35
Pa Elwira Pawlęty poniedziałek 11.45-12.30
Pj Barbara Pająk czwartek 10.50-11.35
Pk Izabela Płotka czwartek 12.40-13.25
Ps Hanna Posadzy-Tomczak poniedziałek 9.50-10.35
Pt Joanna Politarczyk poniedziałek 10.50-11.35
Pw Adam Pawłowski poniedziałek 12.40-13.25
Ra Aleksandra Radziszewska czwartek 12.40-13.25
Rd Maciej Radziejewski czwartek 9.50-10.35
Ro Wojciech Roszczyński czwartek 11.45-12.30
Rs Bogusław Rosołowski czwartek 9.50-10.35
Sa Olga Skórzewska czwartek 12.40-13.25
Sk Eugeniusz Skrzypczak poniedziałek 9.50-10.35
Sl Paweł Saneluta środa 10.50-11.35
Sz Adrian Szafranek piątek 11.45-12.30
Wo Krzysztof Wójcik wtorek 9.50-10.35
Wd Katarzyna Wydorska środa 8.50-9.35
Wk Alicja Wośkowiak-Kopeć poniedziałek 15.00-16.00
Wl Wiesława Wolniak czwartek 9.50-10.35
Wt Agnieszka Wanot wtorek 9.50-10.35
Z Anna Zielińska czwartek 10.50-11.35
Zi Alicja Zimmer środa 9.50-10.35
Zm Magdalena Zmudzińska czwartek 9.50-10.35