Original

Dyżury nauczycieli


Dyżury nauczycieli dla rodziców w roku szkolnym 2018/19
Sk. imię i nazwisko  termin
Al Maria Aleszczyk czwartek 9.50-10.35
Bc Małgorzata Borczyńska poniedziałek 9.50-10.35
Bd Piotr Berda poniedziałek 15.35-16.20
Br Anna Bronz-Wójcik poniedziałek 10.50-11.35
Bu Jarosław Burchardt czwartek 12.40-13.25
Bz Bartłomiej Bzdęga ---------------------
Ch Aurelia Cichoń czwartek 11.45-12.30
Ci Aneta Cierechowicz wtorek 11.45-12.30
Dk Katarzyna Dukat środa 11.45-12.30
Ma Maja Fenrych-Majewska poniedziałek 11.45-12.30
Gs Jacek Gierszewski środa 11.45-12.30
Gk Alina Gościniak wtorek 11.45-12.30
Gr Ewa Górczak czwartek 9.50-10.35
Gg Marek Grefling (dyrektor) wtorek 14.00-15.00
Ho Jolanta Horla piątek 11.45-12.30
Jn Iwona Janiak piątek 14.30-15.25
Jk Kinga Jankowska piątek 10.50-11.35
Jj Joanna Jędrzejak poniedziałek 11.45-12.30
Ju Mirella Jüngst wtorek 11.45-12.30
Ka Juliusz Kaczanowski piątek 11.45-12.30
Ky Karolina Kawczyn wtorek 15.35-16.20
Km Jerzy Kaźmierczak środa 11.45-12.30
Kn Danuta Kin (wicedyrektor) czwartek 15.00-16.00
Ko Maciej Komorowski poniedziałek 15.35-16.20
Kl Dorota Koźlik czwartek 11.45-12.30
Kb Artur Kubiak  wtorek 11.45-12.30
Li Anna Lisiecka czwartek 12.40-13.25
Mn Katarzyna Mańczak czwartek 15.35-16.20
Ms Jakub Macierzyński czwartek 11.45-12.30
Mz Agnieszka Mazurek wtorek 11.45-12.30
Mc Dorota Mechlińska wtorek 12.40-13.25
Nw Alicja Nowak czwartek 11.45-12.30
Nk Zbigniew Nowak poniedziałek 13.45-14.30
No Iwona Nowińska-Karoń poniedziałek 12.40-13.25
Pa Elwira Pawlęty wtorek 12.40-13.25
Pi Aldona Pilichowska poniedziałek 9.50-10.35
Pk Izabela Płotka środa 10.50-11.35
Ps Hanna Posadzy-Tomczak środa 10.50-11.35
Ra Aleksandra Radziszewska czwartek 10.50-11.35
Rs Bogusław Rosołowski poniedziałek 10.50-11.35
Ro Wojciech Roszczyński czwartek 10.50-11.35
Rk Katarzyna Rybarczyk-Krzywińska ---------------------
Sl Paweł Saneluta czwartek 10.50-11.35
Sa Olga Skórzewska czwartek 11.45-12.30
Si Aleksandra Siejak wtorek 15.35-16.20
Sw ks. Marcin Skowron poniedziałek 11.45-12.30
Sk Eugeniusz Skrzypczak środa 12.40-13.25
Sj Jacek Skrzypczak poniedziałek 13.45-14.30
Sz ks. Adrian Szafranek wtorek 11.45-12.30
Wt Agnieszka Wanot poniedziałek 11.45-12.30
Wl Wiesława Wolniak czwartek 11.45-12.30
Wk Alicja Wośkowiak-Kopeć (wicedyrektor) poniedziałek 15.00-16.00
Wo Krzysztof Wójcik wtorek 14.40-15.25
Wd Katarzyna Wydorska piątek 15.35-16.20
Z Anna Zielińska piątek 8.55-9.40
Zi Alicja Zimmer wtorek 9.50-10.35
Zm Magdalena Zmudzińska czwartek 11.45-12.30