Original

Inauguracja Ekonomicznych Klas Akademickich


Inauguracja Ekonomicznych Klas Akademickich
Dnia 27 października 2017 r. odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego dla Klas Akademickich objętych patronatem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. W uroczystości uczniom towarzyszyli ich wychowawcy. I tak, w inauguracji na Wydziale Zarządzania UEP udział brały: klasa 3 G z Panią prof. Aleksandrą Radziszewską oraz klasa 2 G z Panią prof. Dorotą Koźlik, a na Wydziale Informatyki i Gospodarki Elektronicznej – klasa 1G z Panią prof. Marią Aleszczyk.
Między innymi walory najdroższego mieszkania na świecie oraz efekt Clooney'a w inwestowaniu w nieruchomości były przedmiotem wykładu inauguracyjnego, który podczas uroczystości dla klas drugich i trzecich wygłosił dr Łukasz Strączkowski. Również podczas inauguracji na Wydziale Zarządzania miało miejsce podsumowanie IV edycji Konkursu Fotograficznego „Zarządzanie w obiektywie”. Po części oficjalnej uczniowie uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych przez studenckie koła naukowe Wydziału Zarządzania.
Dla klas pierwszych Wydział Informatyki i Gospodarki Elektronicznej przygotował również uroczystą oprawę inauguracji. Uczniowie zostali przywitani na wydziale przez jego władze, a następnie po osobistym odebraniu indeksów wydziału WiGE, wysłuchali pierwszego, przygotowanego specjalnie dla nich, wykładu.
Jak co roku inauguracja klas akademickich na Uniwersytecie Ekonomicznym była doskonałą okazją do spotkania władz uczelni z opiekunami klas patronackich i do omówienia programu działania na bieżący rok szkolny oraz dalszych planów wzajemnej współpracy.

Galeria >>>