Original

Ready STUDY go - podsumowanie projektu


13 czerwca w auli naszej szkoły miało miejsce podsumowanie projektu Ready STUDY go stworzonego w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii.
Uroczystość przygotowali twórcy projektu, tj. uczniowie klasy 1E: Nikodem Hupało, Klaudia Kaźmierczak, Eryka Klimowska, Edyta Nowicka, Amelia Stachowiak oraz Julia Spaczyńska – liderka zespołu.
Wśród zaproszonych gości znaleźli się partnerzy projektowi, sponsorzy, Dyrekcja VIII LO, nauczyciele w tym wychowawca klasy oraz koordynator Zwolnionych z Teorii w VIII LO, a także uczniowie.
Uczniowie zaprezentowali zebranym wyniki swojej wielomiesięcznej pracy, na którą m.in. złożyły się dziesiątki przeprowadzonych warsztatów z efektywnego uczenia się. Nie dało się nie zauważyć, że w projekt włożyli całe serca i dużo wysiłku. W zamian otrzymali rezultaty, które, jak wspomnieli w jednym ze swoich wywiadów, cieszyły ich i motywowały do dalszych działań.

Na koniec, jak przystało na prawdziwą galę, wystrzeliło kolorowe konfetti i zjedliśmy wyśmienite torty i pyszne słodkości upieczone przez autorów tej jakże miłej uroczystości.
Za intelektualne i kulinarne doznania dziękujemy i życzymy Wam powodzenia w przyszłorocznym finale Olimpiady Zwolnieni z Teorii